Inštalatérsky Bytový Servis
MY SME VAŠE RIEŠENIE!
O FIRME
Naša firma je zameraná na poskytovanie profesionálnych komplexných inštalatérskych prác s osobitným prístupom ku každému zákazníkovi a s úctou.

Zaoberáme sa montážou kúrenia, vody, kanalizácie, solárnych a klimatizačných zariadení, rozvodov plynu z medi a nekovových materiálov. Poskytujeme komplexné servisné a údržbárske práce pre spoločenstvá vlastníkov bytov, organizácie a firmy.

Keďže aj my sme len ľudia z mäsa a kostí, živíme sa poctivou prácou, my vieme čo to znamená zarobiť si a potom si za to niečo zadovážiť. Z vlastných skúseností vieme, že mnohí z Vás roky sporili, odriekali si a koľko krvi a potu ich to stálo, kým si mohli dovoliť stavať, rekonštruovať alebo investovať. Prispôsobujeme cenu Vašim možnostiam a konkrétnej situácii.

Tlačí Vás čas? Potrebujete dostavať, bývať alebo kúriť lebo ide zima? Nemáte na to, aby ste si mohli dovoliť to najlepšie, lebo teraz na to nemáte? Nebuďte smutný a nezúfajte, s nami sa môžete dohodnúť aj na splátkach!!! Neskončite ako mnohí, ktorí pod tlakom nedostatku času a financií museli pristúpiť k alternatíve "lacnej firmy, či majstra" a následne k „lacnému a kvalitnému materiálu". Títo ľudia časom zistili, že práve táto voľba bola tým najdrahším na ich stavbe. Verte nám, realita už je taká !!!     

MY SME VAŠE RIEŠENIE !
Copyright © IBS Inštalatérsky Bytový Servis  |  Tvorba web stránok
tvorba web stranok
VOLAJTE: 0919 063 149
ÚVOD   |   O FIRME   |   SLUŽBY   |   KONTAKT
KVALITA
Naša firma úzko spolupracuje s najrenomovanejšími dodávatelmi materiálu na slovenskom trhu s nadštandartnými zárukami pre našich klientov , s prípadným krytím škôd až do výšky 500 000.eur
BONUS
Po vzájomnej dohode u nás môžete platiť za prevedené montážne práce aj na splátky !!!
PORADENSTVO
Radi a ochotne vám poradíme so všetkým čím sa na nás obrátite či už ohladom projektu alebo regulácie a ak náhodou si nebudeme vedieť radi odporučíme vám konkurenciu o ktorej vieme že je v danej problematike lepšia ako my, my sa za to nehanbíme.